HAKKIMIZDA

HPD Danışmanlık 2003 yılında İzmir merkezli bir danışmanlık şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren Türkiyenin çeşitli yerlerinde hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız sektördeki en eski firmalardan birisidir.

Müşteri profillerimiz arasında çoğunlukla İzmir , İstanbul, Bursa gibi illerde faaliyet gösteren irili ufaklı birçok firma bulunmaktadır.

Danışmanlık hizmetimizin kapsamını, Ulusal ve AB programları aracılığı ile gerçekleştirilen Ar-Ge ve inovasyon projeleri , Arge / Tasarım Merkezi Kurulum ve sürdürme Hizmetleri , Kosgeb ve Ekonomi Bakanlığı kapsamında hibe proje ve destekleri oluşturmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu mühendislik eğitimi almış bir çok hibe projeye imza atmış deneyimli kadrosuyla devlet hibe ve teşviklerden faydalanılmasında sizlere hizmet vermektedir.

15 yıllık firma mazimizle bir çok firmaya hizmet vermiş bir firma olarak güçlü bir referans ağımız bulunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimize kendilerine özel, kaliteli danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin hibe ve desteklerden azami düzeyde yararlanmasını sağlayacak şekilde yüksek kalitede hizmet sağlamak suretiyle, Türkiye’nin ve Çerçeve Programları projeleri için de Avrupa’nın önde gelen danışmanlık şirketlerinden biri olmaktır.

Danışmanlık Stratejimiz

İş hayatımızın başlangıcından beri müşterilerimizi ortaklarımız olarak görüyoruz.

Başarılı projelerin geliştirilmesi, sunulması ve yönetimini harekete geçirerek bir Ar-Ge ve inovasyon çoklayıcısı (hub) gibi çalışıyoruz.

Bunun için:

Özel bir ihtiyacı olan ortaklarımızı, ilgili konuda çözüm sunan ortaklarımız ile bir araya getiriyor (ya da tam tersi),

Uygun ulusal ya da AB hibe ve destek programlarına yönlendiriyor,

Tüm bu süreç boyunca destek sağlıyoruz.