Arge – Tasarım merkezi mevzuat ve yönetmeliklere uygunluk analizi

Arge – Tasarım merkezi mevzuat ve yönetmeliklere uygunluk analizi çalışması

Arge – Tasarım merkezi mevzuat ve yönetmeliklere uygunluk analizi :  Mevcut Arge merkezinizin uygulamalarının Sanayi bakanlığı , SGK ve Maliye mevzuat talep ve beklentileri doğrultusunda değerlendirilmesi , eksik yönlerin tespiti ve mevcut durum raporu hazırlanması firmamız personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Teknik Uygunluk

Sizde bakanlık denetiminden geçmeden önce veya herhngi bir anda mevcut merkezinizin durumunu ve eksikliklerini görmek isterseniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşın ve firma merkezinizi analiz edelim.

Mali Uygunluk

Arge veya tasarım merkezinizin aşağıda yazılı iki konuda detaylı bir analizinin yapılması ve varsa firma eksikliklerinin firmaya raporlanması hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Sizde Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşın mali uygunluk tetkikini gerçekleştirelim ve deneyimli bir kadro tarafından ikinci bir göz olarak fikirlerimizi size raporlayalım.

5746 sayılı kanuna göre SGK  bildirimlerinin incelenmesi ve uygunluk analizi

5746 sayılı kanuna göre maliye bildirimlerinin incelenmesi ve uygunluk analizi

SGK ve Maliye cezaları korkulu rüyanız olmasın bize ulaşın bir müfettiş gibi firmanızı analiz edelim ve sorun var ise size raporlayalım.

 

 

Daha fazla bilgi için bize Türkiyenin her yerinden ulaşınız

Arge merkezi sgk teşviki, 5746 sayılı kanun sgk genelgesi , 5746 sayılı kanun uygulama yönetmeliği ,ar-ge merkezi 5746 sayılı kanun arge merkezi teşvikleri ilgili tüm kanun yönetmelik ve özelgelere dikkat edilerek çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir